Příspěvky

Zde naleznete všechny publikované příspěvky.

DĚKUJEME ZA PODPORU - od: Adam0703

Zdravím, za měsíc Říjen bych chtěl poděkovat hráčům, kteří si zakoupili VIP a tak podpořili projekt. Hráči kteří si zakoupili VIP: punta_cz, Rejdim. S pozdravem, Adam0703.

PODĚKOVÁNÍ - od: Adam0703

Zdravím, chtěl bych Vám já jako majitel projektu poděkovat za aktivitu v posledních dnech. Na serveru se drželo nějakou dobu i 12 lidí. Ještě jednou velké díky! S pozdravem, Adam0703.

UPDATE - od: Adam0703

Zdravím, před pár dny proběhl menší update našeho serveru. Nově tam naleznete minihru BuildBattle, nový druh VIP pod názvem KING a menší úpravy lobby shopu. Doufáme, že se Vám novinky líbí. S pozdravem, Adam0703.

FREEVIP - od: Adam0703

Zdravím, rádi bychom Vás informovali, že si na serveru můžete aktivovat VIP zdarma! Jedná se o zkušební verzi na 24h. FreeVIP aktivujete pomocí příkazu /freevip který musíte napsat pouze na lobby! Akce platí do 1.10.2019 tak neváhejte a aktivujte si také VIP! S pozdravem, Adam0703.

NOVÉ LOBBY - od: DIFINDER

Dobrý den, rádi bychom vám oznámili že pro vás chystáme nové lobby a máte se na co těšit! S pozdravem, Ɖɛиιƨ.

PŘIDÁN HICORIAPAY - od: Adam0703

Zdravím, rádi by jsme Vám představili novou funkci plateb pro VIP. Nyní můžete totiž platit pomocí HicoriaPAY který podporuje PaySafeCard a Krednitní Karty. Odkaz naleznete ve VIP sekci na tomto webu nebo na našem minecraft serveru! S pozdravem, Adam0703.

NOVÉ MINIHRY - od: Adam0703

Zdravím, rád bych Vám oznamil že jsme přidali nové minihry TheBridge a Survival. Doufáme, že se Vám minihry líbí a chystáme jich více! Budeme rádi když nás podpoříte hráním na serveru nebo zakoupením VIP. S pozdravem, Adam0703.

OTEVŘENÍ SERVERU - od: Adam0703

Zdravím, rád bych Vás pozval na otevření minecraftového serveru který se otevře dne 12.8.2019 v 15:00. Zároveň bude probíhat velká akce na VIP a to bude dvojnásobek dní, takže pokud si zakopíte VIP na 30 dní tak dostanete VIP na 60 dní. Budeme rádi když dorazíte! :) S pozdravem, Adam0703.

VÁNOČNÍ UPDATE - od: Adam0703

Zdravím, chtěl bych Vám sdělit, že na serveru proběhl Vánoční UPDATE! Nově na serveru naleznete nové vánoční mapy, na lobby přidána vánoční hudba a můžete také hledat skryté dárečky za které dostanete odměnu. Děkujeme Vám za veškerou podporu! S pozdravem, Adam0703.

LUCKYWARS - od: Adam0703

Zdravím, chtěl bych Vám oznámit že jsme přidali na server minihru pod názvem "LuckyWars". Pevně doufáme, že se Vám minihra líbí a bude se u nás hrát. S pozdravem, Adam0703.

NOVÁ MINIHRA CORES - od: Adam0703

Zdravím, rádi bychom Vám oznámili, že jsme přidali novou minihru pod názvem Cores. Minihra běží v beta verzi proto nám nahlašujte všechny chyby které naleznete. S pozdravem, Adam0703.

Nová minihra Cores - od: Adam0703

Zdravím, připravili jsme si pro Vás novou minihru pod názvem Cores. Minihra běží v beta verzi, proto omluvte a nahlaste nám všechny chyby které naleznete. S pozdravem, Adam0703.

NOVÝ WEB - od: Adam0703

Zdravím, rád bych Vám představil nový web. V horním menu můžete také naleznout přihlášení do vašeho Profilu! :) S pozdravem, Adam0703.